Hellsing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hellsing

kitalált szereplökel
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Csatornahálozat
A kastély bejárata Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 7:02 pm by Balogh Tamás

» A kastély bejárata
A kastély bejárata Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:28 pm by Hanaku

» Metró aluljáró
A kastély bejárata Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 11:08 am by Imre Máté

» Főváros !!!( Itt a Hellsing a hivatalos vámpírvadászok )!!!
A kastély bejárata Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:41 am by Balogh Valéria Vivien

» Balogh Tamás szobája !!!!
A kastély bejárata Icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 5:10 pm by Balogh Valéria Vivien

» Más szerepjátékok.
A kastély bejárata Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 8:36 pm by Alucard

» telekricsy
A kastély bejárata Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 11:16 am by Alucard

» Off///topic
A kastély bejárata Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 12:16 pm by Thunder

» Dark Moren (Adminjátékos)
A kastély bejárata Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2009 9:19 pm by Moren

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 A kastély bejárata

Go down 
+8
Imotuu
Balogh Tamás
Imre Máté
Takamaru Momochy
Thunder
Lia
Glächer Ursula
Alucard
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Alucard
Admin
Alucard


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2008. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Hellsing család kastélya

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 7:27 pm

A belyáratot két ör örzi és nem mehet be civil.
Vissza az elejére Go down
https://hellsing-szerepjatek.1talk.net
Glächer Ursula

Glächer Ursula


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2008. Nov. 12.
Age : 30

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5200/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5200/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 1:16 pm

Esős nap, mint általában a szigeten. A felhők teljesen eltakarják az eget, de egyesek számára kapóra is jön. Egy fa alatt várt, Hogy csituljon az eső. Egy kapucnit is a fejére húzott, mert azért tartott a napfény hatásától. Közelebb ment a kapuhoz, ahol két őr álltak. Az egyik őr észre vette, hogy szó nélkül át akar menni a kapun. Lehajtott fejjel szólt hozzájuk:
-Mit akartok? Talán zavarok?
-Hölgyem ez privát terület, kizárólag arra kijelölt személyek léphetnek be.- fegyverrel gyengén meglökték-Kérem távozzon!.-Ursula kissé dühbe gurult:
-Tudja, hogy én ki vagyok, néha ezeknek a nyomorék bandának segédkezem.- mosolyra fordult az őrök szája:
-Hölgyem, ön nem tudja hol jár? Itt egyszerű ember ritkán fordul meg.
-És ki mondta önöknek, hogy én egyáltalán ember vagyok- a kapucni alól kinézet a két emberre. Azonnal szembe tűnő volt a lány szem színe:vörösen izzót. Ahogy szór tátotta a száját a szemfogai is feltűnőbbek voltak:
-Kisasszony ön.........-felkapták a fegyvert és Ursulára szegezték- kérem távozzon, önhöz hasonlóakat nem látjuk szívesen.-most Ursula mosolyodott el:
-Engem viszont igen, aki kinyírja a maga szóhasználatával élve a hozzám hasonlóakat. Tudja, tüzet tűzzel is lehet oltani. Csak mostanában néhány piti vérszopóval találkoztam. Itt mindig meleg a pite tehát valami igazán izgit szeretnék itt találni-lejjebb nyomta a két fegyver csövet-Ha nem probléma most befáradok.-visszalökték a puskát, amitől egy kissé megszeppent:
-De probléma, nem fogunk egy vámpírt beengedni azért, mert ő azt állítja, hogy vadász ő maga is. Ha nem távozik akkor kivégezzük itt helyben.
-És mivel, ha szabad megkérdeznem, mert ha ezüst golyó is van ebben nem hiszem, hogy így nagy kárt tudsz bennem okozni, hogy még szólsz is. Inkább érdeklődjetek, jó, mert nekem nincs kedvem most haza menni.-elővett egy papírt és bőszen írni kezdett- Tessék, itt a nevem, Glächer Ursula. Én addig a takarós kis fa alatt szundizok egyet. ha esetleg golyót kíván küldeni a szívembe, akkor szólj előtte.-megpaskolta a két őr vállát- Jó munkát fiúk.-és ahogy mondta lepihent az egyik nagy lombú fa alatt, hogy nehogy a nap megtlálja véletlenül.
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5539/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 3:14 pm

*miután egy vérengzés elkapott a kevés vérfogyasztás által viszatértem a hellsign kastélyhoz.. AZ idő borongós még szerencse is mert nappal ha sütne a nap gáz lenne végűl A kapuban megszólitt az 1ik őr:
-Üdvözletem kisasszony remélem nincsen semi gond...
-Üdvözletem és jah Nincs*félszemel észrevetem az új csajt, szemem sarkából figyeltem a fa allatt*
-Az ott ki?????*utalok alányra*
Az őr elöveszi a papirt olvas:
-Valami féle gácser glecser Glácher Ursula......beakart jönni a kastélyba de szoltunk jelentetünk Lady integrának majd ő eldönti illetve nem csak ő HAnem Alucard is...... Cool
-Hmmm érdekes.......*gondolkodok a néven Alucard???sose látam még....*
-AZ kisasszony csak figyeljen vigyázon magára....Amint jő visszajelzés tájékoztatjuka lányt bejöhet e vagy sem.......JAh PILL!*csörög a rádióvevő felveszi
-Igen itt Hartman*szól bele az adóvevőbe*
-Itt a Jonathan parancsnok és biztonsági tiszt jelentést..... Wink *szól az adóvevőből*
-ÁÁÁH jónapot Parancsnok semi különös jelentem a kapu tiszta csendes egy vámpir van LIA-n kivűl aki beakarna jöni most vár a visszajelzésre.... Cool
-Egy vámpír?? Suspect *ecsodálkozik*Nekem 8 nem az én asztalom de ezt Lady Integra dönti el meg Alucard....... Suspect *lerakja *
-Rendben Kapu vége....*lerakja..*
-Lia menjen be üdvözlöm ismét a hellsing kastélyban ... Rolling Eyes
-Köcciii szépen*És azzal bementem a kastélyba amint a kapuörök kinyitoták nekem.........közben gondolkodtam ki az az ALUCARD....?Lady integráról tudok de alucardról nem...sajnos*mondom magamnak nagyon nem dereng a név*
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2008. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély (Admin játékos) A múltról nem beszélek, a jövőm nem érdekel de azt tudom hogy most a jelenben élek.

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue20000/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (20000/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 4:01 pm

Haza felévetem az irányt megnézem hogy Hanaku othon van e, mert fontos dolgot kell neki mondanom. Mikor oda értem a kastély belyárata elé meglátam egy nöt, akin éreztem hogy vámpír és a fa árnyékában pihent. Oda mentem hozá és azt kérdeztem töle. -Ki vagy és miért jötél ide, mikeresni valod vanit? Kérdeztem töle és közben higat fejel néztem rá.
Vissza az elejére Go down
Glächer Ursula

Glächer Ursula


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2008. Nov. 12.
Age : 30

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5200/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5200/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 7:06 pm

A fa alatt nem jött a szemére az álom:
~Pedig már jó pár napja nem aludtam, de valahogy ez a helyből dől az energia.~ ahogy morfondírozott magában megjelent egy fiatal lány. Láthatóan meglepődött rajta:
~Bunkó angolok! Az a nyomorék őr még német szót nem igen látott.- szinte hallotta, hogy a nevét hány fajta sorrendben olvassa fel. Mereven a lány szemébe nézett és gyanakodott egy kicsit:
~Te akkor vagy ember mikor én. Nem vagyok magas szinten, de azt tudom, hogy ki ember és ki nem. Látom sokan tértek arra az útra, amire én.- megpróbált az alvásra koncentrálni. Nem sokkal ez után újabb vendég jelent meg. Egy magas férfi és nem volt valami tapintatos:
-Ki vagy és miért jöttél ide, mi keresni valód van itt?- felnézett halványan a csuhája alól. Felállt, hogy jobban lássa:
-Önnek is jó napot- rajta is látható volt, hogy nem ember. Közelebb tette a kezét a fegyveréhez, mert jobb félni, mint megijedni- A nevem Glächer Ursula. Azért jöttem, hogy feldobjam napomat néhány szánalmas féreg kiirtásával. Integra Hellsing mellett mindig lángol a tűz, ami az én küldetésemet is felgyorsítja: az ok nélküli létek elpusztítását. De én nem igen ismerem magát, ha megbocsát szeretném tudni, hogy ön miért volt velem ennyire tapintatlan. Egyikünk sem ember, de azért megadhatná a módját.- kezet nyújtott neki, hogy mutassa baráti szándékai vannak ott létének.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2008. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély (Admin játékos) A múltról nem beszélek, a jövőm nem érdekel de azt tudom hogy most a jelenben élek.

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue20000/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (20000/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 10:19 pm

-Hát rendben üdv itt a Hellsing Kastélynál idegen. És kezet nyujtotam neki és bemutatkoztam. - A nevem Thunder. Ha beszeretnél menni mond az öröknek hogy én velem vagy és akkor bisztos beengetnek, de csak akkor gyere ha muszáj ha meg csatlakozni szeretnél akkor szolj az öröknek, bocsás meg de mennem kell. Mondtam és azal eltüntem
Vissza az elejére Go down
Takamaru Momochy

Takamaru Momochy


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5500 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5500/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5500/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 11:05 pm

Gyors felálltam a fa mögül és megindultam a kapuhoz. Máté követett és megállt mellettem.
-Üdv mi van itt?
-Nincs semmi sem és takarodjatok.
-Vigyáz a száddal mert egy rém elkap és szét szed titeket.
-Miféle rémekről beszélsz?
-Hát hasonlókról mint mi.
-Eltakarodtok vagy most a helyszínen megölünk titeket.
Láttam hogy Máté egy lépést előre lép.
-Uraim uraim nos egy félre értés áldozatai vagyunk. Mi nem olyanok vagyunk mint azok mert mi nem szeretjük őket. Csak azokat akik segítenek nekünk őket megölni.
-Nem baj uraim most inkább menjenek ha megkérhetem magukat.
Ekkor a 2 őr felemelte a fegyverét és Mátéra meg rám fogták. Máté rögtön oldalra nyomta a csövet de én nem.
-Nekem is van fegyverem, megnézitek?
Ekkor előakartam venni de máté megfogta a kezem.
-Mi a baj Máté?
-Csak az hogy őket nem öljük meg mert ezek velünk vannak.
-Rendben. Na de akkor itt mi van?
Elmennek ah megmondjuk?
-Attól függ uraim, attól függ.
Majd Máté mintha hipnotizálná őket. Újra az őrökre néztem és elkezdtek beszélni.
-Nos uraim ez egy Hellsing nevű társaság központja.
-De mi van itt?
-Itt székelnek a féreg vadászok. Itt élnek és itt gyülekeznek.
-Csatlakozhatunk?
Ezt meg kell beszélni a főnökökkel.
-Na akkor megvárjuk ott a fánál a hírt.
Vissza az elejére Go down
Imre Máté

Imre Máté


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5650 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5650/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5650/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 4:19 pm

Mikor Takamaru elindult a kapuhoz mentem vele. Elkezdtünk beszélgetni az őrökkel majd kideritetem egy kis hipnotizálással hogy ez egy vámpír vadász szervezett. Majd mondtuk hogy mi is beszeretnénk lépni.
-Te Takamaru és szerinted mi a rákot csinálnak ott bent?
-Nem tudom Máté.
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5700/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 4:48 pm

Távolról az én kis csapatommal figyeltük Mátéékat a táborhelyünkön, de amikor szólt az őr, hogy elindúltak a kastély kapujához akkor én ezt mondtam nekik:
-pakoljatok mert balhé lesz.
-hurrá, hurrá. hangzott a válaszuk.
Összepakoltunk és követtük a kapuhoz őket, utánna a fákhoz lopakodva figyeltük az eseményeket. Egyszer csak arra lettünk figyelmesek, hogy összevesztek Mátéék majd az őrök szólították fel öket, hogy távozanak, de Máté hipnotizálta az őröket és ők elmondták azt, hogy itt gyülekeznek a vámpír vadászok. Majd felszólt nekik Máté :
-csatlakozni szeretnénk hozzájuk lehet ?
-ezt velük kell megbeszélni. mondta az őr.
-és mit szoktak itt csinálni, ha nincs semmi munkájuk ? kérdezték töllük.
De erre nem jött válasz. Én visszanéztem a csapatomra és megkérdeztem töllük:
-barátaim, bajtársaim csatlakozzunk mi is vagy legyünk csak kívűlállók ?
-ne, legyünk csak kívűlállók csak Mátét és a másik forróvérű barátját védjük. Nem szeretnénk csatlakozni a vadászokhoz semmi féleképpen. szóltak hozzám.
-jó akkor csak Mátéékat védjük senki mást. mondtam és bólintottam feléjük.
Vissza az elejére Go down
Takamaru Momochy

Takamaru Momochy


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5500 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5500/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5500/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 4:56 pm

Máté a távolból a fák közül egy ismerős szagot érezett.
-Tamás gyertek elő most!!!!
-Jó van megyünk Máté. Honan tudtad?
-Hát a szaglásom elég jó csak azért. Na de ha itt vagytok csatlakozzatok ti is. itt nektek is van hely.
-Nem is tudjuk.
Majd Én szólaltam meg.
-Üdv én Takamaru Momochy vagyok a Momochy klánból.
-Üdv én meg Balogh Tamás a Balogh klánból.
-Na akkor ti is csatlakozni fogtok és kész.
Vissza az elejére Go down
Imre Máté

Imre Máté


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5650 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5650/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5650/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 4:57 pm

A távolból a fák közül egy ismerős szagot éreztem.
-Tamás gyertek elő most!!!!
-Jó van megyünk Máté. Honan tudtad?
-Hát a szaglásom elég jó csak azért. Na de ha itt vagytok csatlakozzatok ti is. itt nektek is van hely.
-Nem is tudjuk.
Majd Takamaru is megszólalt.
-Üdv én takamaru momochy vagyok a Momochy klánból.
-Üdv én meg Balogh Tamás a Balogh klánból.
-Na akkor ti is csatlakozni fogtok és kész.
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5510/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 5:08 pm

Különös szagot éreztem a kastély területén:
-mmm, különös eddig nem éreztem ilyet, meg kell néznem mi folyik ott. mondtam magamnak.
Elindúltam majd a közelben megbújva felismertem a magam fajtát és gondolkoztam, hogy most az emberek oldalán van vagy a gonosz fajomból való majd elfordítottam a fejemet és a tekintetem két vámpíron akadt meg:
-hát ezek ? kérdeztem magamtól félhangosan.
majd kiugorva a búvóhelyemről odaköszöntem nekik:
-szevasztok, ti mit kerestek erre fele és mi a tervetek az őrökkel ?
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5700/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 5:22 pm

-mi közöd van hozzá öcsi !! mondtam neki.
Végig néztem és éreztem, hogy az én fajtámból való, majd odasúgtam a klánomnak, hogy közüllünk való a fiú:
-hé te srác mit szólnál hozzá ha csatlakoznál a klánamhoz ? kérdeztem tölle.
-bevenétek, igazán ? válaszolt vissza.
-igen mert tudjuk, hogy te is farkasember vagy, de nem vagy balogh, de azért csatlakozhatsz. Először árúld el a nevedet kérlek. mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Imre Máté

Imre Máté


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5650 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5650/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5650/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 5:26 pm

Mikor egy kölyök ugrot elő a semmiből rögtön tudtam hogy nem vámpír.
-Hé kölyök mit keresel erre?
Majd tamás kezdet vele beszélni.
-Nem csatlakozol a klánhoz?
-Te Tamás hogy a fenében gondolod hogy ő is jó?
Majd néztem tovább az őröket de kezem a kardra tévedt.
Vissza az elejére Go down
Takamaru Momochy

Takamaru Momochy


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5500 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5500/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5500/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 5:28 pm

Mikor egy kölyök ugrot elő akkor Máté meg Tamás beszélni kezdtek vele. Én csak néztem tovább a kaput. Majd egy üveget vettem elő.
-Kértek?
-Mi van benne Takamaru?
-Hát száké, mi más lenne szerinted?
-Akkor adj.
Az üveget átadtam Mátééknak.
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5700/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 5:35 pm

-nézd Máté, jól nézz rá. Szerinted ilyen ártatlan kinézettel gonosz lehet ez a kölyök ? mondtam Máténak.
-na csatlakozol hozzám ? visszanézve a kölyökre kérdeztem tovább.
Majd láttam, hogy Takamaru kinyit egy teli üveg szákét és átadja Máténak egyből szomjas lettem és megkérdeztem tölle:
-majd kérhetek én is ?
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5510/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 5:48 pm

Mikor megkérdezték töllem, hogy csatlakozok-e balogh klánhoz én nagy lelkesedéssel gondolkozásba kezdtem, de a másik kettő furcsa volt nagyon nem tetszettek. Főlleg az aki kinyitott egy üveg szakét. Éreztem, hogy nem teljesen szaké hanem vér is van benne. Visszafordúltam a Tamás nevűhöz és bólintottam erre átölelt és közelebb vitt a klánjához. Majd bemutatkoztam nekik:
-szevasztok a nevem Imotuu és most már ti vagytok a családom. mondtam a Tamás vevűnek és többieknek.
-üdv !! mondták nekem.
-mit csunáltok itt ? kérdeztem tőllük újból.
Ők rámnéztek és a kapura és a két vámpírra mutattak, majd Tamás bemutatta őket is:
-ő Imre Máté és Takamaru rájuk vigyázunk mi a balogh klán mármit akik megmaradtak . mondta Tamás.
-értem, hát akkor nektek is szevasz. mondtam Máténak és Takamarunak.
Vissza az elejére Go down
Imre Máté

Imre Máté


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5650 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5650/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5650/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 5:58 pm

-HAHAHA! Tamás te most ezt komolyan mondod? Tudod hogy ránk nem kell vigyázni. Nem egy férget nyírtam ki teljesen egyedül.
-Üdvözöllek Imotu. Na megkérdem az őröket mi a rákot csinálnak.
Majd felálltam az üveget oda dobtam Tamásnak.
-Igyatok ti is van benne vér kellemes bukéja van.
Majd elindultam az Őrökhöz.
-Na akkor mi van?
-Még semmi.
-Akkor engedjetek be.
-Nem mehet be.
-Hadjátok már magatok. Mien töltényetek van? tán ezüst golyó? Az nekem nem árt.
Ekkor a szemfogaim megnőtek és vér vörös lett a szemem.
-Na jó maga akarta.
Ekkor leakartak lőne de Takamaru elkapta a kezűket.
-Miért nem hagyjátok békén? Veletek vagyunk. És most azonnal hívjatok ki valakit vagy bemegyünk erőszakkal.
Én már a kardomhoz tetem a kezem.
Vissza az elejére Go down
Takamaru Momochy

Takamaru Momochy


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5500 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5500/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5500/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 6:01 pm

Mikor Máté felállt hogy az őrökhőz menjen én a többiekhez fordultam.
-Na most figyeljetek.
Ekkor Mátét néztem és mikor láttam hogy valami baj van oda lopoztam az őrök mögé és elkaptam a kezüket.
-miért nem hagyjátok békén? Mi is olyanok vagyunk mit azok ott bent. Vagy szóltok valakinek bentről vagy bemegyünk erőszakkal. Válaszatok.
Ekkoer elengedtem a kezüket és én is a kardomra tetem a kezem.
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5510/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 6:12 pm

Amikor láttuk, hogy mi történt én ránéztem a klánra és bólintottak akkor én tudtam, hogy itt vér fog folyni előrántottam a két kardomat és odafutottam Mátéékhoz segíteni. Mikor hátranéztem akkor a klán is elővette az összes fegyverét és odaálltak hozzánk és megkérdezték az őröktől :
-no fiúk, ti ketten vagytok mi 10-en mi a válaszotok beengettek vagy meghaltok ? kérdeztem töllük magabiztosan és ránéztem a többiekre ők meg csak kacsintottak rám.
-nem mehettek be és nem szólunk mi senkinek se. mondták az őrök.
Erre én egy kicsit leengettem a kardomat és odafordúltam Tamáshoz :
-akkor most meg kell halniuk ? kérdeztem tölle.
-nem dehogy is, valahogy csak rábeszéljük őket, hogy engedjenek be és egykettőre bent leszünk meglátod. válaszolt vissza magabiztosan.
Majd megint az őrök felé emeltem, a kardjaimat.
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5700/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 6:21 pm

Amikor Mátéék szóharcba keveredtek az őrökkel akkor Imotuu odarohant és elkezdett vagánykodni azzal, hogy ők ketten vannak és mi meg 10-en ekkor mi felálltunk és odarohantunk mellé és elővettük a fegyvereinket és odaszóltam Imotuunak:
-eléglesz, még lehetséges, hogy beengednek nem kell vagánykodni érted ?
-okés,okés visszafogom magam.
-ha harc lesz akkor először Mátééké a terep majd mi utánnuk, ezt jól vésd észbe kölyök. mondtam neki és tovább figyeltem az eseményeket tovább.
-jó okés. szólt duzzogva a kölyök.
Vissza az elejére Go down
Imre Máté

Imre Máté


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5650 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5650/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5650/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 6:28 pm

Mikor Imotuu megjelent már tudtam hogy valami harc lesz.
-Mit mondtam maradjatok igaz? Na de ha már itt vagytok akkor bemutatom a barátaimat.
Majd elkezdtem körbenézni és egy csengőt láttam meg.
-Mi a fene egy csengő biztos jó.
-Máté én majd megnyomom.
-Rendben Takamaru.
Ahogy megnyomta a csengőt elkezdet kiabálni.
-Gyertek már ki. Halljátok?
-Mit akarsz ezzel takamaru?
-Hogy kijöjenek. Majd azt hiszik hogy baj van itt.
-Értelek takamaru de arra nem gondoltál hogy balhé lesz?
-Na erre nem gondoltam.
Majd elkezdtük figyelni az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Takamaru Momochy

Takamaru Momochy


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2008. Dec. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Vámpír:C 5500 erő

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5500/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5500/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 6:33 pm

Mikor a többiek is oda értek Máté leordított minket majd egy csengőt vett észre amit megnyomtam és kiabáltam.
-Gyertek már ki. Halljátok?
-Mit akarsz ezzel Takamaru?
-Hogy kijöjjenek. Majd azt hiszik hogy baj van itt.
-Értelek Takamaru de arra nem gondoltál hogy balhé lesz?
-Na erre nem gondoltam.
Majd elkezdtük figyelni az ajtót.
-Na mi lesz már hol az Istenben vagytok már? A fületeken ültök?!!!!
Majd Máté felém intett ebből tudtam hogy maradjak csöndben. Nem tudtam mien erős de azt tudom hogy nagy tiszteletben van Magyarországon a vámpírok és farkasemberek között. Persze Tamásék is bebizonyították nekem.
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5700/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 6:42 pm

Máté leordibált minket, de én is ordítottam rá :
-te bolond én csak védem az írhádat és a kölyökét. kiabáltam vissza neki.
Amikor talált egy csengőt Takamaru akkor elkezdett vele csengetnoi és kiabált is hozzá:
-hé gyertek már ki !!! haljátok !!!
-ne csináld hé. mondta Máté Takamarunak.
-mert ? kérdezett vissza.
-csak azért mert azt hiszik, hogy baj van. mondta Máté.
Majd figyelni kezdtük a kaput, de sajna nem történt semmi változás. Ekkor én eltüntem és csak arra lettek figyelmes Takamaru, hogy ott vagyok mellette és teljes erőmből ütni kezdtem a kaput majd mondtam neki:
-hamár csengőre nem akarnak kijönni .
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
A kastély bejárata Left_bar_bleue5510/20000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
A kastély bejárata Left_bar_bleue0/15000A kastély bejárata Empty_bar_bleue  (0/15000)

A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 6:50 pm

Egy kicsit megijedtem mikor eltünt mellőlem Tamás, de mikor ott láttam a kapunál és elkezdte verni és ránézett Takamarura én röhögőgörcsött kaptam és csak nevettem, de közben figyeltem a többieket és koncentráltam. Egyszer megráztam a fejem és beleszagoltam a levegőbe és megremegve szóltam a többieknek:
-fiúk baj lesz hadjátok a kopogást, úgy érzem jönnek és erősebbek mint mi.
Ők csak rámnéztek és hátrébb léptek Takamaruék is isszaugrottak hozzánk és figyelmesen nézték a kaput.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kastély bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kastély bejárata   A kastély bejárata Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kastély bejárata
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» A kastély előtermei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellsing :: Hellsing Kastély-
Ugrás: