Hellsing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hellsing

kitalált szereplökel
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Csatornahálozat
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 7:02 pm by Balogh Tamás

» A kastély bejárata
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:28 pm by Hanaku

» Metró aluljáró
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 11:08 am by Imre Máté

» Főváros !!!( Itt a Hellsing a hivatalos vámpírvadászok )!!!
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:41 am by Balogh Valéria Vivien

» Balogh Tamás szobája !!!!
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 5:10 pm by Balogh Valéria Vivien

» Más szerepjátékok.
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 8:36 pm by Alucard

» telekricsy
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 11:16 am by Alucard

» Off///topic
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 12:16 pm by Thunder

» Dark Moren (Adminjátékos)
Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2009 9:19 pm by Moren

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Balogh Valéria Vivien

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Balogh Valéria Vivien

Balogh Valéria Vivien


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Jan. 18.
Age : 33
Tartózkodási hely : Farkasember/ Erőszint: C 5350

Character sheet
Vámpír eröszint:
Balogh Valéria Vivien Left_bar_bleue0/20000Balogh Valéria Vivien Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Balogh Valéria Vivien Left_bar_bleue5350/20000Balogh Valéria Vivien Empty_bar_bleue  (5350/20000)
Pap:
Balogh Valéria Vivien Left_bar_bleue0/15000Balogh Valéria Vivien Empty_bar_bleue  (0/15000)

Balogh Valéria Vivien Empty
TémanyitásTárgy: Balogh Valéria Vivien   Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2009 3:08 am

Név: Balogh Valéria Vivien
Kor: nem tudni
Születési hely: Magyarország
Nem: nő
Magasság: 150 cm
Tartózkodási hely: Románia
Szülei: Csatári Valéria(anja) és Balog András(apja)
Jó vagy rossz: Az emberek oldalán van.
Kinézet: hosszú barna haj, kék szem, Ruházata: fekete szoknya alatta harisnya, piros blúz, szürke kalap és mellény, torna csuka ami fefér
Jelem: Önfejű, Makacs
Fegyverek: két kard, és két tőr ami a lábához van erősítve
Faj: Farkasember
Erő: C

Előtöri:
Én akkor születtem mikor bátyámék felveték a harcot a vámpírokkal a völgyért. Anyám akkor nagyon bújtatott nehogy megtaláljanak és felfaljanak. Elvitt egy jobb búvóhelyre és ott húzódtunk meg addig míg elcsitúlt a harc. A harcból bátyám és néhány harcosa maradt csak meg a többiek elpusztúltak vagy megölték őket. Ezt nekem akkor mesélte anyám mikor már 4 éves voltam akkor kaptam születésnapomra a két tőrt. Nem hagytuk el a völgyet, mikor eltemettünk mindenkit akkor egy kis házikót épített és abban laktunk. Anyám is nagy jarcos lélek és ő tanított vívni is. Azt mondta nekem:
-tőllem kaptad a képességeidet, most használd is.
Gyorsan tanúltam meg minden fogást és módszert és megfogadtam magamnak megkeresem bátyámat és vele bosszút állok az egész klánunkért és apánkért. Ekkor már 10 éves voltam. Sajnos vesztünkre egy kisebb de erős vámpír előőrs ránktámadt és elkezdtünk velük harcolni. Jól álltunk már-már végeztünk velük mikor egy másik előőrs besegített és anyám komolyabban megsebesült, de én begurúltam és lekaszaboltam őket. Odafutva anyámhoz aztmonta nekem:
-lányom ne temes el hanem éges el és szórj széjjel a levegőben, hadd legyek szabad.
-anyám ,nem hagyhatsz itt engem egyedűl. mondtam sírva, de hiába mert meghalt.
Elvégeztem a riteálét és szétszórtam a levegőben a hamvait, majd szétszórtan és letőrve felkaptam a két kardját ami ott volt mellete és azzal gyakoroltam egész estig. Teliholdkor bekövetkezet az átok és átváltoztam vérfarkassá és elkezdtem gyilkolni a másik faluban, majd mikor végeztem elszaladtam és másnap vettem észre mit is tettem. Iedtemben elfutottam vagyis elmenekültem a nép elől, mert féltem tőllük. A közeli hegyeknél meghúzódtam és napmint nap edzettem és már ha álmomból felriasztottak akkor is jól bántam a tőrökkel és kardokkal egyaránt. Este mikor tábortüzet gyújtottam találtam egy piros kendőt a sziklák között beszorúlva:
-kiszedem, úgysem kell már senkinek se. gondoltam.
Kihúztam, de vele egyűtt egy vámpírt is. Ő egyből nekem ugrott, mert védte a területét majd megkérdezte:
-ki fajtájából való vagy és melyik klánból való ?
-farkasember vagyok és a balogh klánból. mondtam a választ.
-hát akkor tisztelt balogh kisasszony most meghal. mondta és már ugrottis rám, de én gyorsabb voltam és az egyik kis tőrömmel leszúrtam, majd kimásztam alóla és levágtam a fejét és köptem egyett:
-ennyit ér a fajtád. mondtam neki.
Levettem róla a kendőt és a karomra kötöttem trófaának.
Reggel folytattam az utam és egy kis házikóhoz érve láttam egy öreg bácsit aki edzeni tanított néhány kölyköt. Odamenve hozzájuk köszöntem és megkérdeztem:
-jó napot, beszálhatnék én is az edzésbe ?
Rámnézett az apó és bólintott. Pont néhány mozdulatott mutatott a kicsiknek.
-haha ezt én is tudom. mondtam és elkezdtem utánozni az apót.
Mikor teljesen lemásoltam a mozdulatait rámnézett és ennyit mondott:
-látom bölcs és tudálékony vagy.
-bölcs az nem, de tudálékony és kíváncsi az vagyok. válaszoltam vissza.
-bölcs az aki......
-aki tiszta erővel és becsülettel harcol. felyeztem be az apó mondatát.
Ő rámnézet és csak helyeselt.
-holnap tanítok neked néhány különleges techanikát. mondta és bement a kis házba én követtem és láttma, hogy lefekszik.
-akkor ze azt jelenti, hogy maradhatok és tanítani fog ? kérdeztem tölle.
-igen, de most aludj. megfordúlt és egyből elaludt.
Lefeküdtem és engemet is lekapot az állom. Másnap felkeltett és mentünk az erdőbe edzeni. Egy kis tisztáson megállva odament az egyik fához és lekezdte mondani:
-ha minhárom jó ponton találod el szétrobban a fa. mondta és meg is mutatta.
Megérintette a fát mind a három bizonyos ponton és tlynleg szétribbant a fa.
-most te jössz. és félre húzódott.
Én is megérintettem három ponton és nem szétrobbant hanem csak kidőlt a helyéről.
-nem nem rossz pontokon találtad el. mondta és megmutatta a kidőltön, hol is kell megérinteni.
Újra megpróbáltam és másodjára szétrobban, de nagyobb erővel és azzal egyidőben egy másik fa is szérobbant.
-úgylátom nagyobb erőd van mint gondoltam. mondta csodálkozva.
-okés az első titkos teknika megy, jönn a következő.
Egy másik fához oda ballagva rátette a kezét és valami fény jött ki belőle, majd felnéztem a fára és láttam öregedni, majd elkorhadt és eltünt.
-te jössz. fordúlt hozzám.
Odaléptem és megpróbáltma, de semmi fény nem jött.
-koncentrálj, fókoszálj a közepére és menni fog.
Egyszercsak villant egyett és eltünt a fa, majd kicsit odébb előbukant és mindenhol lyuk volt rajta és elborúlt a földön.
-mostmár két titkos teknikát tudsz, most jön az utolsó egyben a legnehezebb.
Leűlt és becsukta a szemét, majd kék átlátszó pillangót hozott elő az erejéből. Azokat rászabadította a kidőlt fákra és azt egy szempillnatás alatt felrobbantották majd visszamentek az apóhoz és védekezdtek a szilánkok miatt nehogy bajaessen neki. Eltüntek és mondta:
-te jössz, bármilyn álatott megidézel uralnod kell és irányítanod. mondta és figyelt.
Leűltem és koncentrálni kezdtem és köben behunnytam a szemem. Egy farkast hoztam elő anyám formájában, majd egy épségban megmaradt fának irányítottam. Csak rápöckölt és egyből kidőlt+ szétrobbant a fa. visszasietett és az egyik karjával kivédt minen is repölő tárgyat, majd eltünt.
-szép volt ebben és az elsőben felülmultál, gratulálok.
-TITKOS TEKNIKÁK MESTERE VAGY !!! és elterűlt a földön.
-mester, jól vagy ? kérdeztem
-már nem egy ilyen jólképzett harcosra vártam mint te. mondta.
-találd meg a bátyádat ezt kívánom nekd.
-is,eri vagy látta ? merre van ? kérdeztem tőlle.
Ő csak a városra vagyis a főváros irányába mutatott és meghalt.
Eltemettem és elindúltam a főváros irányába.

Napjainkban:
Elmúltam 16 és kemény és furangos kiscsaj lett belőlem. Az emberek oldalán sok bajt és vidám pillanatokat élek át. Sok fegyvertől és haditechanikától védtem meg az emberiséget, de amíg egy cél vezérel addig nem adom fel az álmaimat.
Vissza az elejére Go down
Ferguson Henderson

Ferguson Henderson


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jan. 20.

Balogh Valéria Vivien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balogh Valéria Vivien   Balogh Valéria Vivien Icon_minitimeSzomb. Jan. 24, 2009 8:35 pm

az előtörid elfogadva 5200 az erőd és írj karilapot majd indulhat a játék
Vissza az elejére Go down
 
Balogh Valéria Vivien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellsing :: Elötörténet-
Ugrás: