Hellsing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hellsing

kitalált szereplökel
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Csatornahálozat
Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 7:02 pm by Balogh Tamás

» A kastély bejárata
Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:28 pm by Hanaku

» Metró aluljáró
Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 11:08 am by Imre Máté

» Főváros !!!( Itt a Hellsing a hivatalos vámpírvadászok )!!!
Silver Lia Szobálya Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:41 am by Balogh Valéria Vivien

» Balogh Tamás szobája !!!!
Silver Lia Szobálya Icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 5:10 pm by Balogh Valéria Vivien

» Más szerepjátékok.
Silver Lia Szobálya Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 8:36 pm by Alucard

» telekricsy
Silver Lia Szobálya Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 11:16 am by Alucard

» Off///topic
Silver Lia Szobálya Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 12:16 pm by Thunder

» Dark Moren (Adminjátékos)
Silver Lia Szobálya Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2009 9:19 pm by Moren

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Silver Lia Szobálya

Go down 
+2
Hanaku
Lia
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 2:13 am

Ez a szoba áll:egy fürdöszobából 1kis előszobábol ,fal mellet egy asztal ahozz kettő szék rajta ,egy virágváza virágal ,a szoba sarkában egy fekete rézkeresztes selyemtakarós koporsó.A mester szobályával szembe van ez a szoba......Van egy kis könyvespolc a könyveimnek és egy szép szönyeg,a sarokban meg egy kisebb konyha hütőszekrényel....AMugy az egész szoba nem nagy,,,,,,
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 6:24 pm

*bent ülöka szombámba naplot irok*Kedves naplom a hetem eseménydusan telt végre a hellsing szervezet tagja vagyok van mesterem és tanit szivesen kedves fazon Hanakuról emg kiderült korántsem az a 100%ig magabiztos fajta vériváskór még mindig problémáim vanak.........pedig már 1.5hete vagyok csak vámpír..........amugy gondjaim nincsenek Csók Lia.....*bezárom a naplom leboritom asztalra a fejemet és unot képel bámulok magam elé és a vértasakot mert msot se valami hű de sokat ittam vért.......Ha nem iszok legyengülök és emghalok..*gondolom magamban *Lia te lány muszály lesz inod még ez kevés amit megedhoz veszel vért...*és ujjab harc veszi kezdetét benem hoyg vért igyak.....és az eredmény az félkaral ledöntöma vért vödröstöl az asztalról és sírok egyet karomra borulva*Miért nem tudom megteni???? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 1:16 am

*berohantam a szobámba magamra vágtam az ajtót leültem keserüen néztem magam elé*
Miért baj az ha más vagyok mint az átlag ember????*derengenek akérdések benem*Ha a gyakorlopályán nem tudom a hellsing embereivel mégretni magam, akkor mit akkarok a zárt gyakorlótéren????? ÉS milessz ha eljő a találkozás a fönökel??,milesz ha itt nem csak én ,és mesterem vagyunk VÁMPÍR retegek a gondolatol hogy más Aszintű Vámpír mit szólhat mert egy biztos.....nem a mester(thunder) az egyetlen Aszintű a kastélyban:roll: *aztán perceken keresztül csak bámulók magam elé és unot arcal gondolkodom*
Vissza az elejére Go down
Hanaku

Hanaku


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2008. Nov. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : London - Hellsing kastély ( Erő: C és 5770 ) farkasember

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5770/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5770/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 1:40 am

Bekopogok Liahoz ,hogy megkérdezem minden rendben van e de nem akart beengedni ezért ajton keresztül mondom neki - Lehet ,hogy másvagy de ne törödj azokal akik rossz érzéseket keltenek bened. Velem is ez volt amig hozzá nem szoktam az álandó lenézéshez és undorhoz amit az emberek éreztek irántam. De nem törödtem veleük inkáb hagytam hagy legyenek amiat boldogok ,hogy nem ölöm meg öket. De legszíveseben midenki megöltem volna. És ez most is minden napos nálam de látom ,hogy neked sem jobb mint nekem ezé megértelek. Na akor majd találkozunk valamikor szia! - és ezl én is be mentem a szobámba.
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 1:46 am

*gondolkodok halgatoma mit hanaku mond és gondolkodok *Tudják mit teszek rola megmutatom tölem nem kell félni....*erőt véve magamon megbontotam a vérplazmát és mind megitam szép lassan a vérfoltott meg letürültem esztétikusan az arcomról.....kilépek a szobámból..vigan boldogan...*
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 12:11 pm

*Tegnap esti edzés a kastélyközponti gyakorlotermében kimerittet igy ugy döntötem betérek a szobámba magamrazároma koporsót és egy kicsit pihenek......*Zzzzzz,Zzzzz
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 2:17 pm

*aludtam 2orát kb mert ott alszik már a vámpir ahol tudd és amenyit tudd felébredek megreggelizerk ismét vér....még mindig undorodok tőle de rászánom már magam hogy igyak.....Megfésülőm a hajam meg mosakszok fegyveremhez löszert veszek ki a szekrényemből ami kezd elfogyni ugyhogy szolni kéne valakinek.......Megpucoloma fegyverem amit elrakok a táskájábaami az oldalamon lóg..kard a hátamon kilépek a szobámból.-...*
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver LIa   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 6:23 pm

Beértem akastélyba éreztema szomjuságot a 0.25dcliter nem volt elég....amit utoljára nehezen magamhoz vetem vért.......Igy hát berontoka szobámba nekiesek atasaknak és kiszívom teljesen a szomjuság anyira lekötöte a gondolataim hogy az undoromnak nem volt ideje előjöni...leülök és iszogatom a medikus vért...a szobámban egy magamba közben fejemben azon gondolkodok...-KI EZ AZ ALUCARD????Mesteren kivül lenne itt még A osztályú vámpír?? Suspect *
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2008. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély (Admin játékos) A múltról nem beszélek, a jövőm nem érdekel de azt tudom hogy most a jelenben élek.

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue20000/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (20000/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 10:25 pm

Kopogtam Lia szobálya ajtalyánál és rögtön benyitotam és azt mondtam. -Látom most már iszol rendesen vért. Látom nagyongondolkozol valamin min töröd azt a kis buksid? Kérdeztem Lia-t és közben neki voltam döl ve az ajtofélfának.
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 12:30 am

Mester.,,...áá semi külőnös csak az örők kint a kapuban emlitetek egy nevet ALUCARD!Sose látam nemis találkoztam még vele ö ki?????????Sose látam Suspect
*gondolkodok*
Mester Alucard az kI?*iszogatom a vért*
Vissza az elejére Go down
Hanaku

Hanaku


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2008. Nov. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : London - Hellsing kastély ( Erő: C és 5770 ) farkasember

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5770/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5770/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 5:28 pm

Ép tartok a szobám felé és akor látom mrg Thundert ,hogy Lia ajtajában áll. Megyek felé közben meghalom ,hogy miröl beszélnek. Alucardról kérdezi Thundert Lia. Thunder hoszan huzza a választ. Én oda álok mögé és várom mit mond.
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 8:29 pm

várom a mesterem válaszát aki tétozik ekkor bejön egy kék egyenruhába lévő szöke lány szeméről tekintetéből énis látam hogy vámpir*
-Helosztok bocsi csak erre jártam hallotam a beszélgetést........
kérdezem
Suspect -te ki vagy?bocsi!
-JAhjah bocsi nemmutatkoztam be a nevem Seras Viktoria volt rendörörmester amig kényszerből nem kellet a vámpírlétet választanom...de nem bántam meg örvendek...
Cool
-Akkor Victoria válaaszolhatnál egy kérdésre... Wink
Megörül alány:
-MI victoriának szolitottál de boldogá tettél a mesterem még mindig csak rendörlkisasszonynak szólit pedig a Fekete kontinensről jött hallot vámpir otta 6honap telt el...Szegény Ferguson..... No *arcán megjelenik egy csunya kifejezés*
Rolling Eyes
-(vízcsepes fejel)jo joértem a problémád......nagyon sajnálom....*sohajtok* Suspect
-Jah hallotam a kérdést ALUCARD AZ A legfőbb vámpir az én mesterem engem ő tanit most bocsásatok meg jelenésem van valami speciális akcíó Mi5ösök most menek ki!!!!*felveszi az ajtó mellöl a hellconent azt rohan*Hop ezmégse kell....*fut visza és emgitn elkisebb fegyoval eltünika pince bejáratánál*
*hosszasan csak nézek itt milyen vámpirok vanak majd magszolalok csodálkozva*
-Heh A legföbb vámpír.......?????Szegény csaj sajnálom ilyen mestere van csak rendörkisasszonynak szolitja... *mondom thundernek a mesteremnek:suspect: Suspect Suspect
Mester valami lessz.........*felálok kimek a szobámbola bejárathoz*
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 12:22 am

............Magamhozz térek kitudja menyi idő mulva ami feltünika szobámban vagyok meg ami feltünik még mindig vértől vagyok elázva*
megijedek
-ááááá Istenem mi vagyok én??????*orditok.a fájdalomtól ami szívem lelkem gyötri*
-2x is megtörtént és tutira fogadok élveztem a mészárlást*végiglesekmagamon a vérből kise látszók*
-a fene*tükörbe nézek arcom is csupa vér*
bemegyeka mosdoba elkészitem a váltásruhámat lefürdök felöltözök és leülöka székemre elpveszem a vérplazmát beledöfök egy szivószálat és azt szürcsölöm....érzem picit gyengébb vagyok mint kéne lenem......bár az erőszintem viszaált anormálra de érzemaz éhséget iszogatok*
*sohajtok*
-remélem hanaku jól van majd megkérdem mi történt..*tovább iszok*
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 8:22 pm

*ujra bent vok ismét a szobámban és lám benézet Seras Viktoria is.Egy beszélgetés vette kezdetét*
-Hi nah elöszőr látlak az egyenruhában jól áll....... Very Happy
-Kösszi neked se áll rosszúl*bambulok bus komoran magam elé*
-Mi abaj lia miért vagy ilyen morcos??Csak nem???Nincs valami baj.....*kérdi agodva*
-Semi bajom nincs csak retegek saját magamtól.......*csak nézek magam elé az egyenruhámban amit Walter akkor hozzot be a szobámba amikor máshol voltam*
-Miért mia gond mond el meghalgatlak...*azzal viktoria leült egy székre mellém *
sohajtok aszívem kiugrikmajdnem agondolatól. is hogy errőla förtelemről kell mesélnem...
-NAh jó ..........*tétozok mondaNI DE MONDOM *ANDERSON,,,,,,,
A lány megijed...
-NE AZT MONDOD A VATIKÁN titkos hivatala???? Shocked Itt volt megint???? Shocked Shocked Az ISCARIOT 13???EGY TAGJA!!
Shocked Shocked
-Igen igy van...elképzelésem nincs mit keresett itt de azt tudom hogy szoszerint kiszabadult belölem a démon pont küldetést csináltam takaritást a sok ghoul.....a vámpir srác +Anderson atya ez igy együtt rengeteg volt.....Féltetem az életem és a barátaimét igyhát elkapot a Dühroham.......Élveztem a mészárlást...a ghoulok pusztulását Andersont meglepte nem csak a látvány hanem az erő amit akkor birtokoltam elmenekült miután megsebeztem..
-aha*elgondolkodik*Sajnálom......Nekem is volt ilyen dührohamom itt a hellsing kastélyban A valentine testvérek támadása allat......a 2dik szinten....Én nem beszélnék rola elégé szégyenlem ahelyzetett majd kérdezd Waltert ő tudna neked tán segiteni illetve mesélni*
-Sajnálom és feltudtad dolgozni...?*agodoan kérdezem*
-Nagyon nehezen.....nem volt könyű kétségbeesésemben már a mesterem ALUCARD segitsége is kellet kérnem......hogy mikép és hogy kezeljem le......MIt éreztél mikor megtörtént???*jőn a kérdés*
-Keserüség félelem bánat harag düh Gyilkolás vér......elment az eszem....... Crying or Very sad *sírva török ki*
-Lia ne csügedj majd elmulik.........Énis sirtam sokat emiat meg amiat is hogy miért kell vért inom és nagy nehezen megértetem...ne sírj...rossz igy látni*csak bologat* Crying or Very sad
csak zokogok a karomra hajtva a fejem....._Á ÉS sírok..
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2009 12:53 am

*betérek a szobámba bezárom az ajtót lefekszek az ágyamra egy tasak vérplazmával azt megiszogatom majd leengedve a koporsó fedelét mélyen alszok estig*
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver LIa   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2009 1:13 pm

*felkelek 9orát aludtam....kikelek akoporsomból elöveszem a fegyverem leülők vele az asztalhoz tisztogatom állitok rajta előveszema sarokbóla doboz vásárolt alkatrészt és nekiállok bütykülni.......*
-Ha most azS2es 7.62vel mködik 20as a tára......ezt ide épitem forasztom,,,,nem asztalhoz
elökaparoma kis mini munkapadot amivel anno az S2esem csináltam és dolgozok.....*
-megkéne csinálnom gólyószorosra és egy hmmm érdekes munka lessz....azzal átalakitom a fegyverem a munkapadal forgácsolok furok vágok hegesztek........sok orát eltöltöka szobában.....*
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2009 7:45 pm

*összef orgácsoltam elütötem az időt az S2es viharhozom tovább fejlesztésén elgé sok minden változot a fegveren a löszer maradt*
-KÉSZ MEGCSINÁLTAM O JEAH!!!*örülök*
Felirom az adatokat mert nyilvántartásba kell venni,.,
-Fegyver neve:S3Malchezen /S2viharhozóhelyet/
hossza:310mm/260helyet/
tűzsebeség: 1golyó per 1,25sec /1.5 helyet/
tár:20slot/7.62mm Acélköpenyes megszentelt tötltény higanyozott....../változatlan/
Gólyósebeség:830m/sec /700helyet/
pontoság:95,78678569%/90,34345%helyet/
CÉlzó:lézeres+lyukas célkereszt
Újratöltési idő:Az automata kioldonak köszönhetőn 5sec helyet 2,5........(reflextől függ)
Hátrarugás miat nem emberi használatatra van.....
Súly: 12font töltények nélkül...töltetlenül
-Szuper ezt nem lehet tovább fejleszteni...fogása jó könyű kezelni........
*nem tehetek rola ZSeni vagyok fegyverek terén.....*g*Csak máshozz vagyok hülye *elmosolyodok...*
Leülők vissza az asztalhoz elteszem az S3malchazent amit emgcsináltam az S2esből sé vért iszogatok mint jo munka eredménye.....jutalma pihenek....
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver Lia   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeVas. Jan. 11, 2009 2:31 am

*Késő este megint bern vok a szobámba..*
Vissza az elejére Go down
Hanaku

Hanaku


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2008. Nov. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : London - Hellsing kastély ( Erő: C és 5770 ) farkasember

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5770/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5770/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeVas. Jan. 11, 2009 9:18 pm

Jövök Lia szobája felé és kopogok nehogy ideges legyen ,hogy nem kopogtam. Kopogok és várom a választ.
- Ki az?
- Hanaku vagyok vissza hoztam a fegyvered.
És nyilik az ajtó és Lia mondja.
- Köszi. És milyen volt?
- Nagyon jó de ne ad sima emberek kezébe mert nem birják szerintem használni.
- Értem nem is nekik készült.
És megyek a szobámba.
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Silver LIa   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeHétf. Jan. 12, 2009 9:04 pm

*betérek aszobámba ismét leülök szivoszálal vérplazmát iszok leteszem asztalra a Malchazent és gondolkodok....*
-remélem apokolra jutotak azoka fatyak...*g* Cool
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimePént. Jan. 16, 2009 5:32 pm

*felkelek megiszok egy vérplazmát nyujtozok egy nagyot unott képel üllök az asztalomnál..*
*gondolataim*Ez az ALUCARD anyira ijesztő.........kirázz a hideg........tőle*sohajtok*
*iszogatom egy szivoszálal a vérplazmát*
-Jo kéréd mikor kell kimeni a Beretta egységel....mert bevetés lenne.-....alig várom a bevetést....
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2009 11:33 am

Naplomba irok:
-Kedves naplom ezeket a sorokat azért írom beléd hogy ne legyek keserű hangulatba,miota besoroztak a beretta egységbe pörögnek az események vámpírirtás itt ott amott volt egy vámpírvadász csoport aminek az utolsó tagja is kivéreztek.Anderson atya agaszt vajon mikor fog ujra lecsapni 4en épeg tuléltük.Végre megismertem alucardot A hideg kiráz a fazontól de amugy normális a magamodján nemes vámpír semi baj nincs vele.Seras Viktoria sorsa hasonló az enyémhez sztem rokonlelkek vagyunk Thunder a mesterem viszatért küldetéséből és itt vagyok 2009.jan 17én a szobámba ücsörögve várva a bevetést vajon mi vár ránk ?Mire kell felkészülni walter C dornez emlitete a küldetést de még nem került sor az akcióra nem is tom miért?
-tán költöznek a vámpirok?
-félnek menekülnek
azt nem tom de Hanaku is egyre jobban maga allat ahogy a ezt idézőjelbe rakom "barátom" Tamás.Neki kicsinálták,lemészároltáka klánját szüksége van társa most jobban mitn eddig sose...
Momochy megint megy a fej után mint régen amit meglátok megölöm alapón
Imre az atipikus nyugodta fajta inkább gondolkozom mint feleslegbe ölök tipus.......
És most lezárom a sorokat........majd késöbb még írok.......
*bezároma naplóm és hátradölök a székben gondolataimb a mélyedek.*
Vissza az elejére Go down
Lia

Lia


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Dec. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély Erőszint:C=5539

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5539/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5539/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2009 11:01 pm

*Viszatértem a szobámba má egy Hellsing tag fut utánam ordit mint a fiaszamár majd megszolal*
-BERETTA egység éles akció nem gyakorlat!!!!! Cool
-jovan nah megyek!!!huh*sohajtok egyet felkapoma fegyverem municiot és kardom a hátamra bevetésre készen rohanok kifelé közben megkérdem.
-HOgy hivják az akcióért felelös parancsnokot...???
-ROY Herold Rockenbrindge
-köcci*tuntam a tagot hol lelem rohantam ki a kastélyból a tagok pakoltak száltak be a csapataszálitoba*
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5510/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeKedd Jan. 20, 2009 1:44 am

A pince folyosón keresgélni kezdtem Lia szobáját és mikor megvolt benyitottam és ehyből a koporsóba tettem és kerestem egy vérrel teli üveget vagy valami tasak szerűséget. Mikor találtam kibontottam és visszamentem Liához:
-Lia,Lia kelj fel ehógy kicsit még !!!! kezdtem mondogatni és rázogatni.
Egykicsit még magához tért és megkérdezte:
-hol vagyok ?
-a szobádban, visszahoztalak, most idd meg ezt vért és aludj. ,ondtam neki.
Engedelmeskedett és megitta mind, majd egyből elaludt.
Én még keresgéltem kötszer után a szekrényben. Nagynehezen találtam és bekötöttem a karját, hasát, nyakát valamennyire és visszamentem az ajtóig. Becsukva leűltem egyszékre mait odavittem a koporsóig és figyeltem
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue5510/20000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
Silver Lia Szobálya Left_bar_bleue0/15000Silver Lia Szobálya Empty_bar_bleue  (0/15000)

Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitimeKedd Jan. 20, 2009 6:27 pm

Egész este nem hunytam le a szememet csak néztem Liát. Egy kicsit elbóbiskoltam, de egyből fölriadtam és kofonvágtam magam:
-ejnye Imotuu nem szabad elaludnod, figyelned kell Liát és a ha baj van akkor szólni Máténak ő ért az ilyenekhez. mondtam magam és mégegyszer pofonvágtam magamat, hogy jobban ébren legyek. Bemntem a konyhába és ersztettem magamnak egy pohár hideg vizet és visszaűltem Liához.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Silver Lia Szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silver Lia Szobálya   Silver Lia Szobálya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Silver Lia Szobálya
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Yoah szobálya
» Silver Lia
» Silver Lia
» Balogh Tamás szobája !!!!
» Katona élet vagy karaktered zenéje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellsing :: Hellsing Kastély pincéje-
Ugrás: