Hellsing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hellsing

kitalált szereplökel
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Csatornahálozat
Matt Tuck törije Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 7:02 pm by Balogh Tamás

» A kastély bejárata
Matt Tuck törije Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:28 pm by Hanaku

» Metró aluljáró
Matt Tuck törije Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 11:08 am by Imre Máté

» Főváros !!!( Itt a Hellsing a hivatalos vámpírvadászok )!!!
Matt Tuck törije Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:41 am by Balogh Valéria Vivien

» Balogh Tamás szobája !!!!
Matt Tuck törije Icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 5:10 pm by Balogh Valéria Vivien

» Más szerepjátékok.
Matt Tuck törije Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 8:36 pm by Alucard

» telekricsy
Matt Tuck törije Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 11:16 am by Alucard

» Off///topic
Matt Tuck törije Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 12:16 pm by Thunder

» Dark Moren (Adminjátékos)
Matt Tuck törije Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2009 9:19 pm by Moren

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Matt Tuck törije

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Jan. 02.

Character sheet
Vámpír eröszint:
Matt Tuck törije Left_bar_bleue5100/20000Matt Tuck törije Empty_bar_bleue  (5100/20000)
Farkasemberek:
Matt Tuck törije Left_bar_bleue0/20000Matt Tuck törije Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Matt Tuck törije Left_bar_bleue0/15000Matt Tuck törije Empty_bar_bleue  (0/15000)

Matt Tuck törije Empty
TémanyitásTárgy: Matt Tuck törije   Matt Tuck törije Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 8:03 pm

Név: Matt Tuck
Kor: nem tudni
Születési hely: Anglia
Nem: férfi
Magasság: 200 cm
Tartózkodási hely: London
Szülei: Nem tudja
Jó vagy rossz: Az emberek ellen van
Kinézet: Fekete hosszú haja van, izmos, Ruházata: Fekete poló Amin egy koponya van, acél betétes bakancs, nyakában egy medál lóg melyet egy nőtől lopott el.
Jelem: Ideges, rossz indulatú
Fegyverek: egy középkori kard, 2 tőr és 2 colt
Faj: Vámpír
Erő: c

A nevem Matt Tuck és Angliában élek. A szüleimet nem ismertem. Én kezdettől fogva vámpír voltam. Imádtam a vér ízét és ezért sok ember eset áldozatul a vérszomjamnak. Egyedül nevelkedtem és egyedül tanultam meg megvédeni magam. A középkorban imádtam élni mert ott mindig dúlt a háború és nem vették figyelembe az áldozataimat. Csak 1500-as években figyeltek fel rám. De addigra már több ezer szolgám volt és egy kastélyt is elfoglaltunk. Már több ember jött ellenünk és háborút vívtunk velük. Egyszer egy hatalmas vámpír hadsereg jött ellenünk. Már fogytán volt a hadseregem mikor egyszer csak ordítani kezdtem és neki rontottam a vámpírok fejének. Már a kardjával leakart súlytani mikor előrántotam a kardom.
-Mi a fészkes fenét akartok ti fatyuk.
-Ki a fatyu?
-Ti mert meggyalázzátok a vámpírok nevét.
-Fiatal vagy de vág a nyelved.
-Lehet hogy fiatalnak látszok de elég öreg vagyok hozzád.
Ekkor a kardommal lesúlytotam de a vámpír elütöte a kardom és egy bajtársába vágtam. Ettől a vámpír ideget kapot és felém rohant. De én kihasználtam és a kezét levágtam majd a szívébe vágtam a kardom.
-Na most ki a kölyök vagy az ifjú?
Mikor sikerült legyőznöm a fő vámpírt a többiek abba hagyták és inkább mellém álltak.
-Na akkor most portyára megyünk fiúk.
A hadseregem egy kis faluba vezettem ahol kedvünkre szívtük a vért. De egyszer csak abbahagytuk és nem hallatunk magunkról csak néha. De tudomást szereztek megint rollunk de most farkasemberek rontotak ránk. Sokkal nagyobb volt a segergük mint nekünk de mi nem féltünk.
-Miért jöttetek ti Kutya fattyak?
Csak morgás jött. Tudtam hogy ezek nem tudnak vissza változni de ha a falka vezért megtalálom akkor már miénk a harc. Már kaszaboltam a sereget de tőlünk is szépen fogyot a harcos. Már több mint a fél sereget kiirtotuk mire a vezér elém jött.
-Figyelj rám te vérszopó fattyú. Kiálsz ellenem és ha legyőzöl a fiaim nem fognak tovább támadni de ha legyözlek akkor végetek.
-Majd meglátjuk.
Már a vezér vissza változott és nekem rontott én először csak játszadoztam vele meg-meg vágdostam. de egyszer csak ő egy csapással a mellvértem fölszakította és megvágott. Dühömben nem játszadoztam tovább hanem levágtam az ezüst tőrömmel a fejét ami nem is igazán tőr hanem egy kisebb kard. Mikor legyőztem a vezért az íjászoknak parancsot adtam hogy lőjék le a többi kutyát. Már nagyon sok faluból sikerült vámpírokat szerezni mikor egy kisebb faluba érnek akkor Matt egy szép lányba bele szeret de tudja hogy ez egy fellángolás és ezért csak játszadozott vele és mikor elmenet a medálját ellopta. Már elégé szép számban éltek a kastélyban mire pár farkasember is csatlakozott hozzájuk.

Napjainkban.
Már a klánom elégé megszaporodott de probálnak minket kiírtani de nem sikerül nekik. Sok embert a szolgáimmá tetem közben de menekülnünk kell míg nem leszünk erősebbek mert egy Hellsing nevű szervezet felakarja számolni a klánomat.
Vissza az elejére Go down
Walter C. Dornez

Walter C. Dornez


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2008. Nov. 28.
Tartózkodási hely : Hellsing kastély (a halál angyala)

Matt Tuck törije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Tuck törije   Matt Tuck törije Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 11:20 pm

Rendben elfogadom de azzal ugye tisztában vagy ,hogy a hellsing tagok levadászhatnak? Question
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Jan. 02.

Character sheet
Vámpír eröszint:
Matt Tuck törije Left_bar_bleue5100/20000Matt Tuck törije Empty_bar_bleue  (5100/20000)
Farkasemberek:
Matt Tuck törije Left_bar_bleue0/20000Matt Tuck törije Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Matt Tuck törije Left_bar_bleue0/15000Matt Tuck törije Empty_bar_bleue  (0/15000)

Matt Tuck törije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Tuck törije   Matt Tuck törije Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 4:06 pm

Nem adom olcsón a bőröm meg majd kapok pontokat?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Matt Tuck törije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Tuck törije   Matt Tuck törije Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Matt Tuck törije
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellsing :: Elötörténet-
Ugrás: