Hellsing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hellsing

kitalált szereplökel
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Csatornahálozat
Integra irodája Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 7:02 pm by Balogh Tamás

» A kastély bejárata
Integra irodája Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:28 pm by Hanaku

» Metró aluljáró
Integra irodája Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 11:08 am by Imre Máté

» Főváros !!!( Itt a Hellsing a hivatalos vámpírvadászok )!!!
Integra irodája Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:41 am by Balogh Valéria Vivien

» Balogh Tamás szobája !!!!
Integra irodája Icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 5:10 pm by Balogh Valéria Vivien

» Más szerepjátékok.
Integra irodája Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 8:36 pm by Alucard

» telekricsy
Integra irodája Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 11:16 am by Alucard

» Off///topic
Integra irodája Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 12:16 pm by Thunder

» Dark Moren (Adminjátékos)
Integra irodája Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2009 9:19 pm by Moren

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Integra irodája

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Alucard
Admin
Alucard


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2008. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Hellsing család kastélya

Integra irodája Empty
TémanyitásTárgy: Integra irodája   Integra irodája Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 7:28 pm

itt Integra tartozkodik és csak akkor mehetszbe ha hívatnak.
Vissza az elejére Go down
https://hellsing-szerepjatek.1talk.net
Glächer Ursula

Glächer Ursula


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2008. Nov. 12.
Age : 30

Character sheet
Vámpír eröszint:
Integra irodája Left_bar_bleue5200/20000Integra irodája Empty_bar_bleue  (5200/20000)
Farkasemberek:
Integra irodája Left_bar_bleue0/20000Integra irodája Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Integra irodája Left_bar_bleue0/15000Integra irodája Empty_bar_bleue  (0/15000)

Integra irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Integra irodája   Integra irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 5:59 pm

Nagyot sóhajtott:
-Utálok várni inkább magam keresem meg.- felkerekedett hát, hogy megkeresse Integra Hellsinget. Gyorsan mozgót a folyosókon, mert nem akart senkivel sem találkozni különösebben.Néhány emelettel följebb talált is egy irodát:
~Tök jó, biztos itt lesz~ nem nagyon zavartatta magát: egyszerűen bekopogott. Nem érkezett válasz. Ekkor benyitott, halkan belépett, de nem talált ott senkit:
~Rendben, akkor inkább.................elővett tollat és papír és bőszen elkezdte írni a sorokat. Jó pár perc írs után elkészült a levél:
,,Kedves Lady Integra. Avval az okkal kerestem fel szervezetét, hogy segítséget nyújthassak. Amennyiben nem kéri ezen fajta szolgáltatásaimat, akkor kérem fogadja el jelentkezésemet a szervezethez, bár ha a Hellsingek katonájaként nem tudom olyan szinten elvégezni munkámat mint az előtt, pusztán természetemtől fogva. Igaz, hogy vámpír vagyok, de a mesterem és az ő mestere is már a saját fajtáját írtotta...................
Az ön híve: Glächer Ursula"

A lapra még felírta, hogy hol találhatja, ha esetleg kérné a jövőben a segítségét. Tudta, hogy várhatóan szemetesben fog ez landolni, de azért egy próbát megért.
~Talán Thunderrel kellet volna bejönnöm.~ a rövidebb utat választotta: kinyitotta az ablakot és kiugrott rajta. már lefelé ment a nap.:
-Remek kezdek éhes lenni- gyorsan eltűnt az erdőben.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2008. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Hellsing családi kastély (Admin játékos) A múltról nem beszélek, a jövőm nem érdekel de azt tudom hogy most a jelenben élek.

Character sheet
Vámpír eröszint:
Integra irodája Left_bar_bleue20000/20000Integra irodája Empty_bar_bleue  (20000/20000)
Farkasemberek:
Integra irodája Left_bar_bleue0/20000Integra irodája Empty_bar_bleue  (0/20000)
Pap:
Integra irodája Left_bar_bleue0/15000Integra irodája Empty_bar_bleue  (0/15000)

Integra irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Integra irodája   Integra irodája Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2009 1:19 pm

Mikor beértem Integra irodájába láttam hogy az abblakon kifelé nézz és azt mondja.
- Thunder.., nem rég azt a hirt kaptam hogy a városban 4-vámpír és azok zombijai elszaporotak és arra a következtetésre jutotam hogy téged küldelek ki. Mondta és válaszoltam. -Kösszönöm a feladatott és örülök hogy megkért Integra kisaszony. Mondtam és hátra felé mentem átt a falon és még hozá tetem. -Végre egy izzgalmas este. Mondtam és egy jott röhögtem.
Vissza az elejére Go down
Hanaku

Hanaku


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2008. Nov. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : London - Hellsing kastély ( Erő: C és 5770 ) farkasember

Character sheet
Vámpír eröszint:
Integra irodája Left_bar_bleue0/20000Integra irodája Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Integra irodája Left_bar_bleue5770/20000Integra irodája Empty_bar_bleue  (5770/20000)
Pap:
Integra irodája Left_bar_bleue0/15000Integra irodája Empty_bar_bleue  (0/15000)

Integra irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Integra irodája   Integra irodája Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2009 1:49 pm

Belépek az irodába és köszönök - Jó estét asszonyom. - köszönök és integra megfordul. - Magának is. Azért hívatam ide mert van egy kis feladat.Pár vámpír elszabadult a zombijaikal együt öket kéne elintéznei. - mondja. - Igen asszonyom meg lesz. - és megfordulok és megyek ki az ajton mikor Integra utánam szol - Ja igen és Thundert is már oda küldtük. - mondja. Közben magamban -{ Na újjab csapatmunka a sötétség másik hercegével. Ez így király. - és mosoly az arcomon és ugy megyek a bejárathoz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Integra irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Integra irodája   Integra irodája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Integra irodája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellsing :: Hellsing Kastély-
Ugrás: