Hellsing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hellsing

kitalált szereplökel
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Csatornahálozat
Csatornahálozat Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 7:02 pm by Balogh Tamás

» A kastély bejárata
Csatornahálozat Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:28 pm by Hanaku

» Metró aluljáró
Csatornahálozat Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 11:08 am by Imre Máté

» Főváros !!!( Itt a Hellsing a hivatalos vámpírvadászok )!!!
Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:41 am by Balogh Valéria Vivien

» Balogh Tamás szobája !!!!
Csatornahálozat Icon_minitimeKedd Szept. 29, 2009 5:10 pm by Balogh Valéria Vivien

» Más szerepjátékok.
Csatornahálozat Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 8:36 pm by Alucard

» telekricsy
Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 11:16 am by Alucard

» Off///topic
Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 12:16 pm by Thunder

» Dark Moren (Adminjátékos)
Csatornahálozat Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2009 9:19 pm by Moren

Március 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Csatornahálozat

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Walter C. Dornez

Walter C. Dornez


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2008. Nov. 28.
Tartózkodási hely : Hellsing kastély (a halál angyala)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeSzomb. Feb. 28, 2009 5:14 pm

Ide minden féle csufság menekül aki nem tud élni fent. (pl.: mutánsok, vámpírok, farkasemberek.)
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5510/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:44 am

Felnyitottam a csatorná fedelét és ezt mondtam:
-befelé mindenki !!!
majd mikor már mindenki leért lecsuktam ugyanúgy ahogy fel.
Leérve a többiekre néztem és kérdeztem:
-na akkor most 4-en vagyunk ketté oszlunk és úgy derítjük föl a terepet vagy mi lesz ? és várom a mesterem válaszát.
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5700/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:47 am

Leérve már kérdezett is Imotuu minket:
-na most négyen vagyunk, kettéoszolva felderítjük a terepet vagy most mi lesz ?
-hmm jól mondod, ketté válunk és nagyobb terepet tudunk felderíteni. Hugi te velem jössz, Imotuu te a farkassal mész és ha valami van akkor kiabáljatok jó erősen és mi megyünk segíteni !!!! értitek ?
-IGENN !!! hangzott egyszerre a válasz.
-na akkor nyomás !!!
Vissza az elejére Go down
Balogh Valéria Vivien

Balogh Valéria Vivien


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Jan. 18.
Age : 33
Tartózkodási hely : Farkasember/ Erőszint: C 5350

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5350/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5350/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:59 am

Leugrottunk a csatornába és amikor mindenki leért Imotuu kérdezwett bátyámtól:
-na akkor most 4-en vagyunk ketté válunk és úgy derítjük föl a terepet vagy most mi lesz ?
-hmmm jól mondod Imotuu, ketté válunk és úgy nagyobb terepet tudunk kivizsgálni. Vivi te velem jössz
*de jó segíthetek végre a bátyámnak*
Imotuu te a farkassal mész és ha valami van kiabáljatok és mi megyünk segíteni. értitek ??
-IGENN !!!! hangzott egyszerre.
-akkor még mire vártok nyomás !!! mondta bátyám és ketté váltunk.
Mi balra mentünk és egyre jobban belementünk a vízbe. Szinte alig láttunk valamit, de egyszer csak egy hangra lettünk figyelmesek:
-nocsak nocsak kettő vendég itt lent ?
-ki vagy te gyere közelebb egy kicsit. mondta bátyám, de hangtalanúl elővette a fegyverét.
-majd megyek, de inkább ti gyertek közelebb hozzám. válaszolt ismét az idegen.
-ja persze hogy csapdába sétáljunk eszünk ágában sincs előrébb menni. válaszoltam neki.
-áhh okosak vagytok, de nincs miért félnetek nincsenek csapdáim, gyertek közelebb.
-mondtuk, hogy nem mit akarsz tölünk különben is ? kérdezett vissza bátyám.
-ismerkedni veletek közelebbról. egy kicsit közelebbről jött már a hang ezért odafordúltam bátyámhoz és odasúgtam:
-vagy vámpír vagy közüllünk való.
-erre én is gondoltam, de muszály továb mennünk, szóval előre !!!!
-oké !!!! elöre mentem és készítettem az öklömet.
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5510/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 12:39 pm

Ketté váltunk és mentünk jobbra a farkassal. A farkas közben emberi alakot vett föl és készítette a fegyvereit:
-te meg mire készülsz ? kérdeztem tőle.
-elöttünk egy banda tanyázik készülödj !!! válaszolt vissza, de csak előre nézett és figyelte a bandát.
-oké !! letérdeltem és előhúztam a kardjaimat és visszakérdeztem:
-egyszerre támadunk vagy meglepetésdből és külön külön rohanunk rájuk ?
-hát persze hogy külön külön rohanunk rájuk, micsoda kérdés volt ez ? ekkor rámnézett és csak gonoszan vigyorgott.
-hát legyen !!!! válaszoltam és gugolásból elkezdtem futni a banda irányába, majd mikor ott voltam már felugrottam és egy bandatag fejét kapásból levágtam, majd ismét gugolok és csak figyelek a reakciókra.
-ez megzakkant !!! mondta a farkas hátulról.
Ő is leugrott hozzám és már ő is kaszabolni kezdett. Rám két bandatag támadt de könnyedén kitértem előlük és hátulról lekaszaboltam őket és goonszan vigyorogtam. Farkas csak rugott-vágott-kaszabolt, de nem használta Vivi képességét egyáltalán !!!! Én mikor végeztem a két taggal rohantam tovább a következőhöz, de arról lepattantam és hátrazuhantam. A falhozérve felnéztem rá és látom egy nagy kövérbe akadtam. * -húúú ez nem lesz könnyű, de akkor is lekaszabolom* Felálltam hozzámszorítottam a két kardomat és úgy rontottam neki, mikor a közelében voltam ismét felugrottam és levegöből akartam meglepni, de neki sikerült engem meglpnie mert átváltozott vámpírrá és elkapot a lábamnál. Kétszer megpörgetett, majd falból falva csapkodta a fejemet. Mikor kiélte drutális vágyait velem, megfogta a nyakamat és gyomorszájon rúgott és csak repültem hátrafele megint a falba. Véreztem mindenhonnan, de nemérdekelt mert felidegelt és szabadjára engedtem a haragomat és én is táváltoztam vérfarkassá és hozzászóltam:
-hé te nagydarab, csak ennyit tudzs mert ezzel nme fogsaz megölni engem, gyere és adj bele apait anyait te paca !!! és köptem egy nagydarab vért a falra.
-te akartad nyavvadt kis légypiszok !!!! mondta és megint nekem rontott beakart húzni, de egyszerűen félrehúztam a fejemet és rávigyorogtam gonoszan. Belevágott a falba és az megrepedt az ütéstől. Ekkor gyomorszájon rúgtam majd megfogtam a nyakát és felemeltem:
-most véged !!!! mondtam és egy mozdulattam eltörtem a nyakát és enni kezdtem belőle.
-ne azt ne csináld te bolond !!!! kiabálta Vivi farkasa nekem.
-miért ne, olyan finomak az ilyen innyedsz falatok !!! és ledobtam magamtól mert már teljesen megedtem.
-mert hatással lesznek rád és nemtudzs majd ................................ !!!! válaszolt vissza aggódalmasan, de sajna a végét nemtudta befejezni mert elkapták négyen és szorítják erősen és kezdenek belőle lakmározni.
-nane, hadjátok abba ti férgek !!!! kiaáltok rájuk és megint felkaptam az áldozatomat és hozzájuk vágom, majd odafutva a karmaimmal szétdarabolok kettőt és kiszabadítom a farkast.
-köszi, de megtudtam volna oldani. válaszolt vissza dühösen.
-tényleg akkor máskor nem segítek és nézem hogy fogod magadat kiszbadítani a karmaik közül és mutasd a sebedet. mondtam neki.
-még az kell hogy te láss el, különben is még vannak itt szóval ne pofázz hanem harcolj hamár átváltoztál. mondta és elkezdett megint harcolni.
Én csak bólintottam és folytattam tovább az öldöklést. Kettő kövér paca jött nekm és elkezdtek kétoldalról ütni, én meg hagytam hogy üssenek rúgjhanak belevágjanak a falba. Kimásztam a falból és megint köptem vért:
-wááááá !!!!! és elengedtem a lényt ami bennem lakozik megint.
Nekikrohanva egyiknek elharaptam a nyakát és a másikhoz vágtam és annak is eltörtem a nyakát és lakmározást csináltam. Eközben a farkas elpusztítota az utolsót is és fáradtan és vérresen földre zuhant, majd szólt nekem:
-mondtam már hogy ne egyél belőlük.
-hadj békén és ettem tovább. Mikor befejeztem az evét hírtelen zúgni kezdett a fejem és lassan elvesztettem a beszédemet is. A földre görnyedve fogtam a fejem és csak dobáltam magam. Egy óra múlva elengedtem a fejem és pirossan izzó szemeimet a farkasra szegeztem és csak vicsorogtam:
-Imotuu mond még te vagy az vagy már nem ? kérdezte a kimerült farkass.
Én sajna már nemtudtam válaszolni neki mert nem uraltam önmagamat és támadási pozícíót vettem föl ellene.
-Imotuu ne ne ölj meg kérlek én a barátod vagyok !!!! VIVI SEGÍTS KÉRLEK BAJBAN VAGYOK !!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5700/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 1:02 pm

Ahogy mentünk előre egyre bennelettünk a vízba és egyszer csak egy hangra lettünk figyelmesek:
-novsak nocsak vendégek itt ?
-ki vagy te, gyere közelebb !!! válaszoltam neki és hangtalanúl elővettem a fegyremet.
-majd megyeke, de ti gyertek közelebb hozzám. ismét válaszolt nekünk.
-ja persze hogy csapdába sétáljunk, eszünk ágába sincs előre menni. válaszolt húgom az idegennek.
-áhh okosak vagytok, de nincs mitől félnetek, nincs csapdáim !!! válaszol nekünk az idegen.
-mondtuk hogy nem különben is mit akarsz tőlönk ? kérdeztem vissza kiváncsian.
-megismerkedni közelebbről. már közelebbről jött a válasz ezért szorosabba nszorítottam a tőreimet és odasúgta húgm:
-vagy vámpír vagy közülünk való.
-tudom, de muszály tovább emnnünk szóval előre !!! válaszoltam vissza húgomnak.
-oké !!!! előre mentem és készítettem az öklömet ha felbukanna elöttem de egyszercsak a farkasom hangjára lettem figyelmes:
-VIVI SEGÍTS BAJBAN VAGYOK !!!!!
-bátyó ez a farkasom menjünk segíteni. mondta nekem.
-tudom, de ha odamegyünk akkor egy csomó vámpíral vérfarkassal kell megküzdenünk. válaszoltam neki.
-tudom és vállalom a kockázatot !!! majd elengedte a varázslós énjét és világított kívűlről belűlről majd megint hozzám szólt:
-ez a másik énnem, de van egy másik ami neked is van, de ez anyánktól örököltem, gyere és segítsünk a farkasomnak.
Vissza az elejére Go down
Balogh Valéria Vivien

Balogh Valéria Vivien


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Jan. 18.
Age : 33
Tartózkodási hely : Farkasember/ Erőszint: C 5350

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5350/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5350/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 1:07 pm

Mikor előre az idegenre koncentráltam hírtelen meghallottam a farkasom hagját:
-VIVI SEGÍTS KÉRLEK BAJBAN VAGYOK !!!!
-bátyó ez a farkasom és bajban van menjünk segíteni neki.
-tudom, de ha odamegyünk akkor sok vámpírral vérfarkassal kell megküzdenünk. mondta nekem.
-tudom és vállalom a kockázatott !!!! mondtam a bátyámnak és elengedtem a varázslós énnnemet odaszóltam neki:
-ezt anyánktól örököltem ez az ő alakja, de van egy másikis ami neked vann meg, menjünk és segítsünk a barátomnak. mondtam és elkezdtem repülni.
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5700/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 1:14 pm

Meglepődtem amikor a hugomis átváltozott, de nem azzá ami bennünk lakozik hanem egy másik alakká. * ez ez meg mi a franc, ismerős az alak csak nem ? de ez az anyánk alakja !!!!!! hogy mikor tudta ezt önmagából kihozni ? és a másik alakot is valyon bírtokolni tudja ? erős mint ahogy képzeltem* Futottam visszafele Vivi hugom repült elől és világított mert egy izzó természetfeletti világító test lett. Mikor odaértünk Imotuuékhoz én meglepődtem mert Imotuu is átváltozva volt és vicsorgott a Vivi fáradt földönfekvő farkasára:
-hééééé Imotuu mit képzelsz ő velünk van !!!!! és leugrottam hozzájuk, de nem jött válasz Imotuutól !!!!
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5510/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 1:20 pm

* hiába kiabálsz te korcs senki nem halja csak én ezért kiis nyírlak rögtön, neaggódj gyors leszek és könyörtelen, ne mozogj annyit és fogd már be kérlek az agyamra mész evel a vinnyogással*
Hirtelen kettőp ismerős szagra lettem figyelmes * Tamás és és Vivi ? de Vivinek miért van mássab szaga? nemérdekel őket is kinyírom majd de elötte................*
-hééééé Imotuu mit csinálsz ő velünk vann !!!!! jött a kérdés a mesteremtől. Rájuknéztem és mikor rápillantok Vivire akkor meglepő kép fogadott. Egy átváltozott világító termáészetfeletti lény repült elöttem. * ez ez nem lehet Vivi !!!! képtelenség erősebb aurája lenne nálam, na ne meg kell hogy szerezzem ezt az erőt. * Mikor megint a fáradt és kimerült farkasra visszanézek hát mit látok !!!! ö is átváltozva ugyanúgy mint Vivi. * na ne !!!! de nem érdekelnek megölöm mind kettőt* és rátámadtam a farkasra. Úgytettem volna mintha megakarom támadni, de hirtelen felugrottam és elkapva lerántottam a földre és szorítottam ahogy csak bírtam, de sajna körölöttünk friss és friss idegen szagok keringtek és egyre csak közelítettek felénk. Nézek jobbra balra és előre és fordulok hátrais. Elengedem a farkast és beállok harcipozícióba megint és felvonyítok:
-VAUUUUUUUU, VAUUUUUUUUUU !!!!!! ÉS CSAK VICSORGOK MINDENFELE ÉS CSAK FORGOK !!!!!
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5700/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 1:35 pm

Láttam hogy mikor meglátta ő is a hugomat meglepődik, és erre megtámadta, de hírtelen vele együtt fiss idegen szagokat éreztünk mindenfelé. *vámpírok vérfarkasok zombik jönnek bajban vagyunk !!!! nincs mit tettünk nekem is elkell engednem a lényemet, hogy megmeneküljünk.* :
-wááááááááá !!!!!! és átváltoztzam szürkésfeketés vérfarkassá. Erőm túlszárnyalta mindkettőjükét, de nem hagytam abba, tovább folytattam és átmantem arra szintre mikor nem vagyok ura a lénymenek és csak tombolok pusztítok magam körűl, de valahogy kapcsolatban maradtam hugommal.
*~mit csinálsz bátyó ? ~hugi muszálj volt erre mert különben nem éljük meg a másnapot különben is koncentrálj te is mert átudod lépni a határt és egy újba tudsz lépni !!!! változz !!!! ~ jó legyen, veled tartok bátyó mégegyszer nem akarlak elveszíteni !!!! ~ nem fogsz csak bízz bennem és Imotuuban is !!!!! ~megpróbálom bátyó !!!!!! *
Vissza az elejére Go down
Balogh Valéria Vivien

Balogh Valéria Vivien


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Jan. 18.
Age : 33
Tartózkodási hely : Farkasember/ Erőszint: C 5350

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5350/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5350/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 12:38 pm

Mikor megláttam hogy Imotuu megakarja ölni a farkasomat már gondolatban erre utasítottam őt *~változz olyanná mint én erős alak * átváltozott ő is de nagyon friss szagok terjengettek mindenfelől. Vérfarkasok, vámpírok, zombik. Bajban leszünk Ekkor táváltozott bátyám is szörnyű lénnéy, de velem kapcsolatban maradt és ott kommunikáltunk.
Vissza az elejére Go down
Balogh Valéria Vivien

Balogh Valéria Vivien


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Jan. 18.
Age : 33
Tartózkodási hely : Farkasember/ Erőszint: C 5350

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5350/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5350/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 12:48 pm

Nemtudtam magamon uralkodni és egy elöttem lévő lyukhoz repűltem és néztem előre. Érezni éreztem hogy nagyon közelvan de nagyon sötét volt benne. Egyszer mikor meghallotam a kezét surlódni a csatorna falán egy kis energiagömböt dobtam felé és felisrobban:
*~ez mi volt hugi ?* *~egy zombi közeledett felém* *akkor én megyek egy lyukhoz és berohanok kell vér hogy erősebb legyek a harcban*
Elkezdett rohanni a bátyám és mikor már ott volt a lyuknál beleugrott és csak annyit hallottam vauuuuuu bumm bumm, majd Imotuura néztem és ő is ezt csinálta berohant egy lyukba és űvöltött telitorokból. Márcsak én meg a farkasom voltak akik nem harcoltunk.
Vissza az elejére Go down
Imotuu

Imotuu


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2008. Dec. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5510

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5510/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5510/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 6:05 pm

Láttam hogy Vivi egy lyukhoz lép majd belő egy energiagömböt és egyszerűen nem éreztem onnan már szagot. *ezt ezt hogy csinálta ? * majd láttam hogy Tamásis ezt csinálja de ő beleis búj és harcol. *na jó én is beugrok egy lyukba és harcolok kell vér *
Futok és beugrok majd csak futok futok. Egyszer egy alakba eleste de ő hirtelen karmolni kezdett erre én ideges lettem és átharaptam a nyakát, majd ettem belőle és elkapott a dühh és a harag. Mikor teljesen megettem felálltam és elkiabáltam magam vaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5700/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 3:23 pm

~ebből baj lessz de nem érdekel ha kell megölöm az összes koszos korcsot itt *
-gyertek csak !!!!!! ti rohadékok!!!!
És csak futottam és aprítottam az elöttem lévőket, igaz kaptam én is sebeket de nem voltak vészesek meg nem is törődtem vele csak az halytott hogy túléljem.
Egyszer csak már a lyukból neméreztem több szagott, erre megálltam és gondolatban összehangolódtam hugommal:
*~hogy állsz hallasz ?* *~hallak igen vannak sérüléseim de nem vészesek, és alig vannak már elöttem. te hogy állsz ?* *~remekül én már nem harcolok megöltem az összeset Very Happy* *~szerinted Imotuu hogy áll ? * *~nemtudom de megprobálom utolérni, gyere és nézzük meg* *~okés kint találkozunk*
Visszamentme ahonnan indultunk és vártam a hugomat. Kicsivel később ő is megjelent visszaváltozva és csak mosoylgott:
-akkor mehetünk megkeresni azt a zöldfülüt ?
-igen persze.
-nyomás !!!
Vissza az elejére Go down
Balogh Tamás

Balogh Tamás


Hozzászólások száma : 153
Join date : 2008. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Farkasember/ erőszint:C 5700

Character sheet
Vámpír eröszint:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/20000)
Farkasemberek:
Csatornahálozat Left_bar_bleue5700/20000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (5700/20000)
Pap:
Csatornahálozat Left_bar_bleue0/15000Csatornahálozat Empty_bar_bleue  (0/15000)

Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 7:02 pm

Ahogy futottam vissza hirtelen a semmiből kettő zombi ugrott rám és elkezdtek ütni verni,de nem hagytam magam. Faltól falig dobáltam magam hol háttal-hol fejjel a falnak. Az egyiket sikerült megölnöm az utolsó nekiütközésnek de a másikat már nehezebben mert erősen kapaszkodott és belém harapott. Ekkor felüvöltöttem és vérszemet kaptam. *~na most van véged* pörgőforgó forgással neki a falnak közben kitekertem a nyakát mikor ütköztem a fallal. Sok sebem lett és nagyon folyt a vérem, de erőt vettem magamon és kitápászkodtam a lyukból majd elterülve vártam a húgomra. *~ha most megölnének akkor sem hagynám magam az utolsó erőmig harcolok* és így ezzel a gondolattal fel álltam és elővettem a fegyverem:
- Nem hagyom magam akkor se !!!!! GYERTEK TI ROHADÉKOK. !!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csatornahálozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatornahálozat   Csatornahálozat Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csatornahálozat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellsing :: Főváros-
Ugrás: